vip myjnia Kraków

Czy air ride jest legalny?

Mechanika Kielce to więcej niż zwyczajna myjnia! U nas nie tylko doprowadzisz wygląd zewnętrzny swojego samochodu do perfekcji ale również sprawisz że wnętrze auta tez będzie lśnić. Nasza myjnia to gwarancja najlepszego wyboru. Wszystkie auta myjemy ręcznie z niezwykłą dokładnością. Używamy różnych technik w tym myjki parowej, która jest niezwykle precyzyjna oraz idealnie sprawdza się podczas prania tapicerki.

VIP myjnia Krakowie to wyznacznik jakości dla wszystkich pozostałych myjni. Nasze środki są bezpieczne dla lakieru oraz dla kokpitu i tapicerki. Możesz skorzystać również z usług mycia podwozia i silnika. Warto co jakiś czas zadbać również o czystość samochodu pod maską.  Wymyjemy również felgi i sprawimy że będą się błyszczeć.

Autodetailing dla początkujących

Po umyciu państwa samochodu nałożymy specjalna warstwę nabłyszczającą, która nie tylko sprawi, że samochód będzie wyglądał lepiej ale również przez dłuższy czas utrzyma go w czystości, dzięki specjalnej formule. Po zastosowaniu takiej pasty wystarczy auto spłukać wodą aby pozbyć się niepotrzebnego brudu. Autodetailing to myjnia dla ciebie i twojego auta.

Filmik